Проекти

Молодіжна конференція біля «П’єдестала»

Молодіжна конференція біля «П’єдестала»

У п’ятницю, 30 жовтня, біля скульптури «П’єдестал» пройшла Молодіжна конференція за участю учнів Вальдорфських шкіл України. На конференції зібралося близько 30 учнів 9-11 класів та кілька студентів.

Організаторами Молодіжної конференції став «Культурний центр на Відважних» на чолі з Андрієм Жильцова і Арт-майстерня «Bloom».

Молоді люди зустрілися біля скульптури для обговорення сучасних арт-об’єктів у місті, підняли питання про творчої реалізації молоді, поміркували про людської ідентичності та самовідчуття. Учасники конференції мали можливість поспілкуватися з автором скульптури «П’єдестал» Андрієм Любовим, задати йому питання по створенню та ідеї роботи.

Пізніше, до компанії приєднався автор ідеї скульптури, за сумісництвом голова Київської районної адміністрації, Володимир Сушков. «Кожна людина — неповторний образ мистецтва. І ця скульптура — нагадування всім, що ви — творці, ви самі себе створюєте», — зауважив він в своїй промові до підлітків.

youth conference at the Pedestal

Після усіх вітальних слів, невеликої лекції про скульптурі і діалогу молоді з запрошеними спікерами хлопцям випала нагода кожному піднятися на «П’єдестал» та поділитися своїми міркуваннями з трьох питань: Хто я? Чого я хочу? Чого я хочу для інших? Кожен з учасників конференції мав можливість виступити по бути у ролі спікера і відчути себе головним твором мистецтва.

youth conference at the Pedestal

youth conference at the Pedestal

По завершенні зустрічі у «П’єдестала» молоді люди отримали невеликий бонус: авторську екскурсію до ще одного арт-об’єкту Київського району — скульптурі «Bloom».

youth conference at the Pedestal

youth conference at the Pedestal