Проекти

Інсталяції з видом на море

Інсталяції з видом на море

Пляж влітку – це не тільки відмінне місце щоб відпочити та прикрасити себе засмагою. Ще тут можна культурно провести час і покреативити.

Так вважає скульптор і арт-інженер Андрій Любов. З його легкої руки одеський пляж на 13 станції Великого фонтану на деякий час став галереєю інсталяцій просто неба. Тут були представлені численні інсталяції автора, кожна з яких висловлювала особливу ідею і дивувала формою подачі. Деякі роботи та їх незвичне розташування на пляжі навіть дали натхнення іншим авторам.

Андрей Любов, инсталляция

Наприклад, Михайло Рева, побачивши інсталяцію «Двері» створив скульптуру «Дім сонця». Подібно інсталяції Андрія Любова, скульптура М. Реви розташувалася на пляжі. Тільки тепер уже на Ланжероні.

Пляж, на думку експериментатора Любова, – це найкраща галерея, оскільки тут завжди є глядач. А твір мистецтва, як говорив Малевич, існує до тих пір, поки їм цікавиться публіка.

Андрей Любов, инсталляция

Пляжна галерея проіснувала все літо 2017 року. І навіть зараз інколи зустрічаються люди, які цікавляться – а куди ж поділося мистецтво з пляжу, де можна подивитися на улюблені експонати.

Можливо, пізніше ми повторимо цей експеримент знову.