Проекти

Перформанс «Читанка»

Перформанс «Читанка»

20 жовтня в 10:00 на вулиці Академіка Корольова (біля Київської районної адміністрації Одеської міської ради) працівники Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В. Маяковського та мистецьке об’єднання Арт-майстерня «Bloom» провели перформанс на підтримку читання.

Перформанс «Читанка»

Одна з бібліотекарів, сидячи в кріслі-гойдалці на арт-об’єкті «П’єдестал» протягом години читала україномовну книгу. При цьому працівниця бібліотеки була оточена книгами, знайти які можна в Обласній бібліотеці ім. Маяковського.
Автор ідеї перформансу — скульптор Андрій Любов — так пояснив свій задум: «Читання найкраще розвиває образне мислення і читаюча людина завжди буде цікава своїм співрозмовникам. Але зараз читання програє новим розвагам, на зразок відеоіграм та іншім. Тому з’явилося бажання зробити таку подію, яка нагадає всім глядачам і перехожим про те, як важливо і здорово читати».

Перформанс «Читанка»

«Читанка» — перформанс, покликаний нагадати мешканцям міста про важливість читання, а також привернути увагу до бібліотек. Автори сподіваються, що завдяки перформансу бібліотеки стануть більш популярними серед одеситів. Тим більше, що в умовах карантину з’являється більше часу, яке можна, і навіть потрібно, провести за читанням.