Про нас

Арт-майстерня Блум – це творче об’єднання, яке займається перетворенням міського простору. Ми працюємо для того, щоб сформувати імідж міст і впроваджувати культурну концепцію майбутнього: від розміщення в публічному просторі скульптур, організацій фестивалів і створення музеїв, до формування концепції «Міста мистецтв» і розвитку елітарного туризму. Арт-майстерня Блум – неформальне мистецьке об’єднання. Засноване в 2017 році.

Андрій Любов

Андрій Любов

Арт-інженер, скульптор, драматург, художник. Засновник і керівник Арт-майстерні «Bloom» (Працює на стику різних сфер мистецтв: скульптура, інсталяції, живопис, література.)

Арт-інженер, скульптор, драматург, художник. Засновник і керівник Арт-майстерні «Bloom» (Працює на стику різних сфер мистецтв: скульптура, інсталяції, живопис, література.)

Призер міжнародних театральних конкурсів “Молоко” і “Зелена точка”.

Основні медіа, в яких працює

Cкульптури

Головні перформанси

  • Перформанс «Перше мистецтво» — незаконна встановка інсталяції на вулиці Дерибасівській в самому центрі Одеси.
  • Перформанс «Явна вечеря» — Міжнародний сімейний табір «Берегиня».
  • Перформанс «Beach передвиж».
  • Соціальний перформанс «Подивися в себе» — піднімає проблеми людей з вадами зору людей.
  • Екологічна інсталяція «Покорми акуленка».

Інші перформанси та інсталяції.

Про художника

«Ці скульптури встановлені у вас в місті? WOW!!» (думка про встановлені скульптурах автора) – Венді Андерсон, Практикуюча художниця і лектор по просторовому дизайну. Директор з розвитку коледжів Челсі, Вімблдон і Кембервелл від Лондонського Університету Мистецтв.
«Я не зовсім розумію такі скульптури». Марат Гельман, Галерист.

«І таке мистецтво має право на існування».Бот maratgelman 3.
«Завдяки ідеї Андрія в цьому році відкрилося дві скульптури на море, пов’язані зі сходом сонця». Михайло Рева (скульптор) на відкритті скульптури Будинок сонця.

«А мені сподобалася ця скульптура. Незвичайна!». Євген Голубовський, Журналіст, культуролог (про проект скульптури Народження вина).
«Ідея і концепція чудова, але встановити скульптуру на пірсі неможливо!». Володимир Сушков, Голова Київської районної адміністрації Одеси (за рік до установки Сонячного серця на пірсі).

«Встановити таку яскраву епатажну скульптуру можливо тільки в Одесі! Ні Київ, ні Харків ще не дозріли!». Олексій Коломійцев, Режисер, композітор.На відкритті скульптури BLOOM..
«А може тобі дати ключ від квартири, де гроші лежать?».Олександр Перуцький, Директор театру-галереї на Канатній (на відкритті арт-об’єкту Ключ визнання, в ролі Остапа Бендера).

«П’єси А. Любова рішуче відступають від прийнятих театральних канонів і переносять читача / глядача в світ концептуального мистецтва, що межує з перформансом і акціонізмом.».Ірина Щеглова, Письменник, рецензент.
 

Андрій Любов

Персональні художні проекти

Арт-резиденції

Iнсталяція «Основи риторики» в Музеї сучасного мистецтва Одеси.